OBSADA DZIECIĘCA:

DORA:

Ewa Grabek / Sylwia Szuchalska

SARA:

Kinga Olszańska / Zuzanna Piszcz / Aleksandra Romaniuk

ADAM:

Jakub Grzybowski / Jakub Szeremeta / Daniel Żodzik

HANKA:

Joanna Bagińska / Dominika Błahuszewska / Julia Swierkot / Lara Swierkot

HALINKA:

Weronika Dudzińska / Michalina Miłkowska / Adrianna Tylman / Julia Zajkowska

ROMCIA:

Klaudia Golińska / Magdalena Gorustowicz / Julia Kordy / Wiktoria Trojan

ABRASZA:

Maciej Borys / Andrzej Maksimowicz / Patryk Misiejuk / Paweł Sulewski

FRANKI:

Tomasz Fiedorczuk / Jakub Grzybowski / Igor Makarski / Sergiusz Romaniuk

EWA:

Jagna Charkiewicz / Wiktoria Czaczkowska / Julianna Wityńska / Alicja Wyszyńska

HELLA:

Joanna Bagińska / Dominika Błahuszewska / Julia Swierkot / Lara Swierkot

NATALIA:

Klaudia Golińska / Magdalena Gorustowicz / Julia Kordy / Wiktoria Trojan

RÓŻA:

Maria Chwedyna / Monika Leśniewska / Faustyna Maciejczuk / Aleksandra Muszyńska

ABUS:

Tomasz Fiedorczuk / Jakub Grzybowski / Igor Makarski / Sergiusz Romaniuk

ZOFIA:

Julia Borowska / Zuzanna Borys / Bianka Koralewska / Justyna Racewicz

ARONEK:

Tomasz Fiedorczuk / Jakub Grzybowski / Igor Makarski / Sergiusz Romaniuk

LEON:

Tomasz Fiedorczuk / Jakub Grzybowski / Igor Makarski / Sergiusz Romaniuk

JERZY:

Piotr Borys / Radosław Rutkowski / Daniel Żodzik

PIOTR:

Maciej Borys / Wojciech Wasilewski / Michał Zieliński

MARTA:

Julia Łoś / Julia Puchalska / Zofia Stankiewicz / Maria Zadykowicz

AMOS:

Piotr Namiot / Paweł Sulewski / Jakub Szeremeta / Wojciech Wasilewski

ADEK:

Krzysztof Dunaj / Radosław Rutkowski

EZRA:

Zuzanna Kozioł / Maria Sawicka / Maria Sirocka / Natalia Urlewicz

IRKA:

Jagna Charkiewicz / Bianka Koralewska / Justyna Racewicz / Urszula Skuńczyk

BALBINA:

Julia Chren / Karolina Kudlewska / Karolina Prusiel / Kamila Wojtkielewicz

I SĘDZIA:

Katarzyna Bagińska / Julia Dmochowska / Jakub Grzybowski / Piotr Namiot

II SĘDZIA:

Magdalena Piszczatowska / Sara Sawicka / Manuela Stadnicka – Kolendo / Victoria Tekień

III SĘDZIA:

Patrycja Lewandowska / Aleksandra Muszyńska / Zofia Stankiewicz / Alicja Stocka

JOZKI:

Paweł Sawicki / Paweł Sulewski / Wojciech Wasilewski / Michał Zieliński

ZYGMUŚ:

Tomasz Fiedorczuk / Jakub Szeremeta / Sergiusz Romaniuk / Daniel Żodzik

KARMELA:

Faustyna Maciejczuk / Julia Matys / Karolina Prusiel / Bernadetta Bielska

JANUSZ:

Piotr Namiot / Paweł Sawicki / Paweł Sulewski / Michał Zieliński

JAKUB:

Piotr Gryc / Piotr Mazur / Dawid Mukosiej

DZIEWCZYNKA:

Gabriela Bełbot / Urszula Kosińska / Magdalena Maliszewska / Aniela Omielańczyk / Karolina Wiszowata

CHŁOPCZYK:

Ignacy Gliński / Piotr Mazur / Dawid Mukosiej / Piotr Namiot


 

  
 

Zrealizowano przy udziale środków finansowych
z budżetu Miasta Białegostoku

 

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki
Instytucja Artystyczna Województwa Podlaskiego
© Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki